istanbulda büro ne için kullanılabilir

kadıköyde büronuz olduğunu düşünün. bir işhanının 3. katı falan. bu büroda iş olarak sizce ne yapılabilir?

yani böyle bir niyetim var ama dümdüz kullanmakta istemiyorum açıkçası.

Emlakçılık
E-ticaret
Ağır araçlar (vinç, kamyon, kepçe vs) kiralama
  • etna  (24.01.24 07:13:11)
ben mali müşavir olduğum için kızılay'da bir işhanınn 4. kattaki ofisimi mali müşavirlik ofisi yaptım. diğer odayı da bir meslektaşıma kiraladım, giderlere de ortak ettim.

kendi mesleğinizi yapabilme durumunuz olmayacaksa bence kiraya verin.
  • kibritsuyu  (24.01.24 11:09:14 ~ 11:09:41)
alan yeterliyse bir kaç kişiye ortak çalışma alanı olarak kiralanabilir.

handa diğer dükkanlar ne iş yapıyor, onların ihtiyaç duyduğu ortak bir problemi çözen bir şeyler olabilir.
  • wct3 org  (24.01.24 12:01:53)