[]

Trendyol üyeliğinin sebepsiz askıya alınması

Bu ne illet birşey. Sebebi nedir? Napmalıyız? Başına gelen var mı?
 
Şüpheli hareket tespit edilirse askıya alıyorlar. Daha önce benim hesaptan birileri sipariş vermiş, şifreyi çaldırmışım sanırım, kayıtlı karttan alışveriş yapılmış. Ben direkt fark edip yazdım tabi Trendyola, kayıtlı kartları da sildim.
Sonra benim hesabı askıya aldılar ve açmadılar. Bu tarz bir şey olduğunda tekrar açmıyorlarmış, yeni hesap açmamı söylediler. O hesap uçtu gitti yani benim. Gerçi premium cart curt bir şey değildim ben hayatımda hiçbir şey değişmedi.

  • pianeta  (23.01.24 20:38:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.