italyaya varış saatim kaç olacak?

merhaba arkadaşlar ilk kez yurtdışına çıkacağım. ve uçak biletimde kalkış 14:15 ve varış 15:15 olarak gözüküyor ama tr saati. milanoya ineceğim ve oradan romaya geçmem lazım kalacak yer için.

fakat indiğimde italyada saat kaç olacak ki online bilet almak istiyorum şu an.

son olarak uçağa ufak bavul dışında fazla büyük olmayan sırt çanta mı da alabilir miyim? telefonlarda falan sürekli flypgs sırt çantası 1 parçadır deyip duruyor da :/

ps. italyada olan varsa yada tanıdığı olan aslında fena olmaz. valla bak.

varış saatinizi yerel saat ile gösterir yani vardığınızda italya’da saat 15:15 olacak.

zaten 1 saatte 2000 km yol gidebilmeniz mümkün olmadığı için buradan da hesaplayabilirsiniz. yolculuk 3 saate yakın sürer, saat farkı 2 olduğu için kalkış ve varış saatiniz arasında 1 saat olur.
  • orient blue  (17.01.24 21:41:54)
Istanbul Milan ucusu yaklasik 3 saat.

Turkiye saati ile 14:15'te biniyorsaniz 3 saat sonra Turkiye saati ile 17:15'te inersiniz. Bu da Italya saati ile 15:15 yapar. Uluslararasi ucuslarda verilen saatler her zaman ilgili havalimaninin yerel saatiyle olur.
  • sertac akin  (17.01.24 21:43:54 ~ 21:44:16)
pgs şu sıralar sıkı şekilde kabine 1 valiz 1 de kadın kol çantası işte erkek yandan takılan ufak çanta gibi olanlardan alıyor
biletlerde genelde iniş saatin oranın yerel saati olur
roma 3 saatti yanlış hatırlamıyorsam 14te binip tr saati ile 17de inmiş olacaksın ama oranın yereli 15 olacak
  • eja  (17.01.24 21:44:36)
Rötar yapma ihtimalini düşünerek bilet almamanızı öneririm. Tren istasyonundan da alabilirsiniz bileti.

  • but that was just a dream  (17.01.24 22:04:14)