[]

Göz altı ışık dolgusu Ankara

Selam ahali, yıllardır krem serum kullanırım genetik göz çevresi koyuluğum daha da dena olmasın diye ama artık kapatıcıya bağımlı olmak istemiyorum. Ankara'da ışık dplgusu yaptırdığınız memnun kaldığınız bir hekim var mı? Bazı handikaplar varmış geçen bir doktor anlattı, deri çok inceyse dolguların yansıması löp löp gözükür o ciltlere yapmamak gerek diye. Yani bana iyi bir hekim lazım. Göz çevresi koyuluğunun psikolojisini yaşayan bilir. Aşırı özgüven kırıcıdır. Hatta birgün kapatıcısız dış kapıyı açtım, karşı komşumuzun cocugu beni görünce "hiii anne falanca çok kötü hasta olmuş gözleri simsiyah" dedi. Bunun üzerine utancımdan hasta numarası yaptım gercekten. Dertliyim.
 
orhan murat özdemir


  • oberon  (10.01.24 18:08:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.