Skype kullanırken Chroma tıklayınca 2. küçük kamera açılıyor kapanmıyor?

arkadaşlar karşılıklı kamera açıyoruz sonra ben chrome da sözlüge bişi yazıcam 2. bir küçük kamera daha açılıyor yani karşı tarafı çift ekranda görüyorum ve sadece X tuşuna basabiliyorum kapatıyorum ama tekrar geliyor sinir hastası etti.

google a da yazıyorum soruma çözüm bulamadım çünkü bu durumu nasıl tarif edebilirim bilmiyorum

Chrome kullanmıyorum ama edgeye göre konuşursak,
ayarlara girin donanım veya aygıtlara erişim veya izin gibi bir alan görürseniz ve kamera seçeneği varsa kapatmayı deneyin.

  • diyecevaplandı  (26.12.23 21:29:23)
@diyecevaplandı

resim > r.resimlink.com

bulamadım bakın sagda hocam böyle küçük aynı video açılıyor sadece X ve paylaş tuşu var kapatıyorsun gene gelıyor ekran yazıyı kapatıyor rahatsız edici baya. dedigim gibi google da arıyorum ama ne diye aratıcam çözemedim
  • Zetnikov  (26.12.23 22:25:21)
Chrome da ayarlar.
Gizlilik ve güvenlik
Site ayarları'nı tıklayın.
Kamera veya Mikrofon kısmında değişiklik yapın bakalım.

Olmazsa yarın Skype kurulu bir bilgisayardan da bakarım cevap yazarım yine
  • diyecevaplandı  (27.12.23 00:47:14)
Skype'in ayarlarina bakin bence. Diger uygulamalarin ustunde tut gibi secenek varsa onu kapatin.

  • krmzbvl  (27.12.23 07:48:15)
@diyecevaplandi

Bidaha bakarim

@krmzbvl

Baktim fakat goremedim
  • Zetnikov  (27.12.23 10:03:11)