doğumgünü hediye.

şey, yarın annemin doğum günü. halen bir hediye almamış olmakla beraber alamayacağım da sanırım nakit yoksunluğundan dolayı. ne yapmalıyım, nasıl etkileyici bir manevi şey hazırlayabilirim?

(bkz: hug)

  • yurdum insani  (04.07.10 21:49:56)
onu zaten yapıcam. başka bişey çıkmaz mı ki.

  • lolita  (04.07.10 21:51:28)
çok güzel bir yazı yazabilirsin temiz bir kağıda. boşver hediyeyi filan. yaşadıklarınızı yaz bir kağıda. gözünün önünde ver okusun. okuduktan sonra zaten senden önce o sarılır.

  • esmer  (04.07.10 21:59:37)
Duygusal mektup yazılır! Mektuba annenin kokusundan sıkılır ve mektup
sana her sarıldığımda nasıl bir huzur hissettiğimi bu kokuyu duyunca biraz olsun anlayabilirsin belki en kıymetlim
kabilinden bir cümleyle bitirilir. Anne kulak memesi kıvamına gelene kadar erir! Garanti...

=)

Düzeltmece: Fotoğrafları da unutma!!
  • follus cerebralis  (04.07.10 22:01:57 ~ 22:05:17)
peki o zaman, deneyeyim yarın. sağolunuz. ehe.

  • lolita  (04.07.10 22:05:50)
mektupla birlikte annenizin sevdiği bir tatlıyı da yapabilirsiniz. :)

  • devils trill  (04.07.10 22:11:59)
Kır çiçekleri de güzel bir hediye olabilir, üstüne bir de not yazarsın ;)

  • marcelle  (04.07.10 22:13:09)
annenizin sevdiği eski şarkıları, nostalji olarak cd ye çekin, derleyin, yanına da güzel bir tatlı yapın...

  • velvet revolution  (05.07.10 00:11:54)