Filtre kahve makinasi önerisi

Bütçe 2.000 ogutucu var ona gerek yok

hocam hepsi birbirinin aynısı, öğütücün varmış zaten. onun dışında yaptığı iş kahvenin üstüne sıcak suyu dökmek. sadece tabanında ısıtıcısı olmasına dikkat et, onun haricinde gidip de uçuk şeylere para verme derim ben.

  • faberkastelli  (18.12.23 12:35:05)
üstte suyu farklı noktalardan dökmesi güzel oluyor bunun dışında fiyatı uygun olanı alın

  • edaddy  (18.12.23 13:08:53)
arçelik, bosch, philips hepsi aynı

hangisinin yedek parçası servisi yaygınsa onu alın dicem ama bu kahve makinalarının prensibi o kadar basit ki uzun vadede ya sigortası yanar, onu mahalledeki elektrikçi bile 50 liraya değiştirir ya da cam haznesini çarpıp kırarsanız yenisi için neredeyse sıfır kahve makinesi parası isterler gider yeni makina alırsınız :)

www.hepsiburada.com

fiyatlar 1500 - 2000 arası zaten, bunun zaman ayarlayıcısı da var, akşamdan kahveyi suyu koyayım sabah ayarladığım saatte çalışsın taze kahveye uyanayım dersen, satıcı da hepsiburada

ileride çok param olunca hangi markayı alayım aklımda kalsın dersen moccamaster

www.hepsiburada.com
  • freebird5406_2  (18.12.23 13:16:10 ~ 13:26:36)
1979 model bir kahve makinem var, Bosch. Geçen seneye dek sapa sağlam idi, sürahisi kırılınca sordum 886 lira dediler ki, sıfır makineler 1250 lira filan. Yazmışlar zaten, çalışma mantığı aynı, su haznesi arkada değil yanda olsun, doldur boşalt işi kolay oluyor, bir de ayrılsın yerinden, yıkanması temizlemesi kolay olur.

Kahve üzerine su dökülüp haznede kalmadıktan sonra, tatlı kaşığı ile kahveyi söyle bir karıştırın ki, kenarlara yapışıp kalmasın, dem iyice çöksün dibe, su süzülsün.

Ha, kırılan sürahi yerine gittim A101 Mağazasından 359 liraya Sunny Morning Filtre Kahve Makinesi aldım, sürahisi birebir aynı idi, sonra iki de sürahi yedeği aldım Sunny yedek parçadan.
  • mahsus mahal  (18.12.23 13:36:10)