[]

Döviz neden 1 lira arttı?

29.5 tan aldığım euro 30.4 olmuş. İsrail savaşı mı etkiledi bizi yine?
 
TL ile ilgili bir şey değil dolar diğer para birimleri karşısında değer kaybettiği için böyle oldu, dolar endeksi düştü yani. Normalde bu durumda dolar/TL'nin de düşmesi gerekirdi ama sabit kaldı, o da yapay olarak TL'yi satış yaparak sabit tuttuğumuz için. Dolar düştüğü için biz de dolar satışını yavaşlattık böylece dolar/TL sabit kaldı. Euro/TL vb. çapraz kurlar doğal olarak arttı.


  • duguit  (04.11.23 09:40:49) 
@duguit
Hocam usd/tl de arttı ki

  • Unde bach canim  (05.11.23 12:32:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.