en sevdiğiniz/en çok güldüğünüz behzat ç sahneleri? (spoiler)

iyi akşamlar dostlar,

behzat ç.'den en sevdiğiniz yahut en çok etkilendiğiniz, güldüğünüz, kısacası sizin için öne çıkmış sahneleri paylaşabilir misiniz? link varsa daha iyi olur ama sadece anlatsanız yine yeterli. şu kaşık oynayan ukraynalı kız videosunu gördüğümden beri harun'un larissa'yla tanıştığı sahne aklımdan çıkmıyor da o yüzden biraz duygulandım bu ara djdjfjd size de sorayım dedim.

-Boğazına vurup "tınnn" dediği,
-Ödül verdikleri törende "tabak iyi" dediği sahne.

  • heritage  (30.10.23 20:22:20)
  • mtgs  (30.10.23 20:36:18)
Spoiler

Harun'un Larissa'nın adını anlamayıp Ha Manisa demesi.

Eda Harun'a yüz vermiyordu. Bir noktada Eda hoşlanmaya başlamıştı. Harun arabada Eda'ya yüz vermemişti.

Harun'un Eda ile sevgili olduğu gün. Yemeğe gitmişlerdi.

Harun ile Behzat bir kadının evine gitmişti sorgu için. Harun piyano çalıyordu.

Bir de Harun ultrasonla boğazına bakıp boğazlar gitmiş diyordu.

Daha bir sürü var ama aklıma bunlar geldi.
  • dissendium  (30.10.23 20:53:23)
birden fazla behzat'ın birbiriyle konuştuğu bir sahne vardı ama hangi bölümdü onu hatırlamıyorum. erdal reisin ustalık eseri bence.

  • izole  (30.10.23 22:25:52)
Bu arada hep komik şeyleri yazmışım nedense.

Spoiler

Aziz Başkomiser'in sahnelerini çok severim. Çok iyi oyuncu. Bir bölümde torunu hasta mıdır medir ya demişti. Ona çok gülmüştüm.

Barbaros Muzo sahneleri efsanedir. Tolstoy konuştukları bir sahne var.

Hikmet Tufan da sağlam oyuncu. Harun'u telefonda azarlamıştı.

Suna'nın intihar sahnesi efsanedir.

Savcı Esra'nın vurulması iç parçalayan bir sahne.

Akbaba'nın evindeki itiraf sahnesi çok iyi.

Barbaros ve Muzo'nun bombalı finali efsane.

Say say bitmez. En iyisi başla bitir.
  • dissendium  (31.10.23 00:08:31 ~ 00:09:15)
aziz başkomiserin behzat'a kendini acındırmak için "ben bu saatten sonra sadece torunum için yaşıyorum" tarzı duygusal bir konuşma yaptığı sırada "dedeee" diye bir anda içeri giren torununu küfür kıyamet kovduğu sahne

feridenin kocasının cesedini çıkarma planı yaparken harun'un "90'lar ha, nostalji diyorsun" repliği

boğazlar gitmiş+1

harun'un kurduğu "zaman her şeyin ilacı abi" cümlesine behzatın tepkisi

şevket ve muzonun çoğu sahnesi de tekrar izlediğimde bile güldürür hala beni.
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (31.10.23 00:50:57)