Mini parfüm şişesi (kolay taşımak için)

Küçük çantada büyük parfüm şişesi taşınmıyor. Bunun için mini parfüm şişeleri var, parfüm şişesinden buna aktarıp küçük bir şekilde taşıyabilmek için. Çok kötü anlattım direkt link vereyim:
www.trendyol.com

Bu aletin kullanışlı, akıtma vs yapmayan modelini arıyorum. Kullanıp beğendiğiniz bir ürün varsa tavsiyelere açığım.
(Trendyoldaki yorumlar çok tutarsız, o yüzden hiçbirine direkt güvenip almak istemedim oraya buraya akması riskini göze almadım).

Sakın alma link attığın ürünün aynısını aldım 2 adet taşıma esnasını geçtim durduğu yerde bile akıtıyor ben bulamadım şahsen internet üzerinden parfümcülere sormanı tavsiye ederim.

  • alpi11  (20.10.23 01:29:29)
Bende linktekinin aynısı var. Su gibi tazyikli bir şekilde püskürtüyor. Beğenmedim yani, çöp..

Sephora'dan 350 tl'ye bu var ama pahalı. www.sephora.com.tr

Aynısını aldım. Bunda da sıkıntı şu. Alttan dolduruyorsun da doldururken büyük şişeden illaki birazcık ziyan oluyor. Ama püskürtmesi iyi.
  • Cesario  (20.10.23 06:43:38)