Beşiktaş'ta date için cafe önerisi

merhaba bir kız arkadaşımla buluşacağım instagramda tanıştık ve bi kahve içelim dedik, beşiktaşta önerebileceğiniz güzel bir cafe var mı bunun için

Dolmabahçe Sarayı'nın içinde ilk güvenlik noktasını geçtikten sonra sağ tarafta Dolmabahçe Kafeterya var ya. Mapsten bakın. Deniz manzaralı en azından.

Yine Dolmabahçe Sarayı'ndaki Resim Müzesi'nin içinde Şeker Ahmet Paşa salonu var cafe olarak. Cam kenarına denk getirirseniz çok güzel olur. Limonluk Cafe değil, resim müzesi binasının içinde girişte solda. Müze kartınız olsun her ihtimale karşı. Mapsten bakın, ama dolu olursa kızı sürüklemeyin oradan oraya. Sonra sıkıntı çıkmasın. Hele benim yüzümden olursa.. vicdan azabımdan ölürüm..

Yıldız parkının ilerisinde Voi Cafe var. Oaraya da mapsten bakın.

Karşı tarafı tanıyan sizsiniz. Gözü yükseklerde arabayı vale bırakacağınız, elit bir şey olacaksa Tarabya'da Big Chefs var. Emirgan'da Dilek pastanesi var. Beşiktaş olmadı ama örnek olarak yazdım. Ne tarz bir mekan olsun diye.
  • Cesario  (30.09.23 10:32:01)
Yıldız park
Yıldız korusu

İçerisindeki voi cafe güzel cidden, hem orda doğa içerisinde yürüme imkanı da olur. Doğa yaklaştırır hem.
  • picassoishere  (30.09.23 12:45:44)
Petra

  • fakat  (30.09.23 22:27:15)
  • nhk ni youkosu  (30.09.23 22:37:40)