torrent olayı

millet deli gibi davetiye arıyor ya torrent siteleri için benim kaçırdığım bir şey mi var diye merak ettim. mesela benim piratebay ve isohunt ile arayıp bulamadığım, bulup da indiremediğim hiç birşey yok desem yalan olmaz. bir farkı varsa davetliyeli sitelerin öğrenmek isterim.

davetiyeli sitelerde çok daha hızlı indirilebiliyor torrentler. buralara üye olanların bağlantı hızı yüksek oluyor genelde. ayrıca pek çok özel sitenin kendine özgü torrent profili var. mesela kimi sadece hd torrentler yayınlıyor, bir başkası sadece uzakdoğu filmleri yayınlıyor. haliyle o alanda kaynak daha fazla olabiliyor.

  • hevipeyra  (01.07.10 10:30:01)
zamunda vardı eskiden millet deli gibi bunun davetiyesini arıyordu. Şimdi ise üye alımı açıldı. Ha bir de demonoid var tabi ki gözümüzün nuru.

  • winston insani  (01.07.10 10:31:05)
rapid-torrent-cart curt. hepsinde aradığın dosyaya ulaşırsın. biraz alışkanlık biraz rahatlık meselesi.

mesela ben rapide alıştım senelerdir premium takılıyorum. torrent'in t sini bilmem. bulamadığım dosya da yok.

bir başkası da torrent'e alışmıştır rapid neyin uğraşmaz.
  • esmer  (01.07.10 10:32:34)
ayrıca güvenli sitelerde virüslü torrente rastlamazsın, olursa hemen kaldırırlar yorumlara yazıp.

  • blackworld  (01.07.10 10:43:32)
zamunda'nın alımı açık

  • o da olabilir  (01.07.10 11:00:05)
bunlara ek olarak, türkçe içerikler için türk torrent siteleri de kullanışlıdır. tpb'de falan buralardaki kadar çok türkçe içerik bulunmuyor.

  • sanal uyku  (01.07.10 11:29:52)
kurtlar vadisi'nin ilk 97 full bölümünü, ezel'in full bölümlerini, yahşi batı'yı, vavien'i, eyyvah eyvah'ı, recep ivedik'leri, kısacası türk dizi ve filmlerini hiçbir ücretsiz torrent sitesinde bulamazsınız. ya da bulursunuz da seed yoktur, 15 gün inmez.

  • kibritsuyu  (01.07.10 13:02:42)