Eşime güzellik salonu açıyoruz. İsim önerilerinizi alayım..

Barbie.
O alındıysa barbii, barby, barbi vs. türevleri de olur.

Türkçe olsun derseniz de duru güzel olabilir. ışıl olabilir. nur olabilir biraz islama yaklaşırsak :D

Eşinizin adı olabilir.
  • ananiyimioguz  (31.07.23 14:46:52)
Genelde ad soyad beauty center diye görüyorum.

  • Amaranta ursula  (31.07.23 14:58:48)
"ad soyad beauty center" veya "ad soyad güzellik merkezi" bence çok kötü oluyor

tek isim gidilebilir
  • noxie  (31.07.23 15:03:39)
Ortak olduğu için ad soyad olmuyor

  • sonhakan  (31.07.23 15:08:19)
Fierce
Queen
Royal
Elegance
Divine
Pretty
  • 9kuyruklukedi  (31.07.23 15:29:20)
art vandelay güzellik salonu

  • respect  (31.07.23 17:25:07)
Betty. kısa ve basit.

Böyle isimleri akılda tutması daha kolaydır. Tüm şirketler logolarını bile akılda kalacak şekilde basitleştiriyor. Windows bile pencere logosunu komple tek renk yaptı hatta perspektifi de yok edip 4 tane düz kareye çevirdi: upload.wikimedia.org

Betty'nin diğer güzel yanı da halk arasında "beti" diye kullanılır ve isim kolayca yayılır. İsim "Victorian Elegance Centre - Beauty Saloon" gibi bir şey olsa kimse ne adını hatırlar ne de telaffuz eder.
  • kernelpanic  (31.07.23 20:25:34 ~ 20:26:47)
Bella

  • abi bi dizi buldum on numara  (01.08.23 00:28:14)
ben bolgenin adini kullanilmasini seviyorum konum nere hocam? kartalsa kartal beauty, adalardaysa ada guzellik merkezi falan bunu oneririm. google aramasinda da anahtar kelimeyi bastan vermis oluyorsun

  • mess  (01.08.23 00:35:57)
Burada yazan isimlerin hepsi tescillidir, sonradan değiştirmek zorunda kalırsınız. Ticari marka ismi için profesyonel ajanslarla çalışın derim.

Sonuçta markanızın en önemli unsuru ismi. Özellikle konu moda, kozmetik vs olduğunda ismin, kurumsal kimliğin potansiyel müşteri üzerinde etkisi büyük.
  • anten  (01.08.23 14:01:20 ~ 14:02:29)