[]

Elimdeki orijinal kıyafetleri nasıl satabilirim?

Burberry polo yaka tshirtler ve hugo boss jeans ve 3 adet armani vs markalarına ait boxer var hiç kullanılmamış sıfır. Fakat bunları ben önceden türkiyede bu ve diğer lüks markalara üretim yapan taha grup’un fabrika satışından almıştım. Şu an bir kot 120 euro, tshirtler 450 euro (kendi sitesinde 600 euro) ve boxerlar 800-1000 tl. Elimde sadece firmanın poşeti var ve fiş falan yok.

Bunları yarı fiyatına okutmam mümkün mü? Üzerinde karton etiket falan yok, sadece ürün üzerine dikili etiketleri var. Kimse inanıp yanaşmaz mı?


Şuna yakın bir model: tr.burberry.com

 
yanasmaz tabii.
neden sana guvensin millet?
fis onemli boyle seylerde.
  • Kittie  (01.07.23 14:41:08) 
ayrica bunu konforu, aliskanligi icin alacak insan uce bese bakmaz, ucuz yollu arayisa da bakmaz.

marka gozuksun zihniyetindekiler de bunlari ucuza imitasyon olarak aliyor.

yani hedef kitlen yok. kaliteli imitasyonlarin bir tik ustu fiyata satarsin ama saniyorum
  • Kittie  (01.07.23 14:43:23) 
Ben bile ikna olmadım o yüzden olmaz o iş. Kendin giy.


  • pavlis  (01.07.23 15:52:12) 
Lüks tüketim zor. Yakın çevrene satmaya çalış. Elime ne parfümler geçti. Yarı fiyatına bile satamadım. Kıyafet daha da zor.

Dolap vs gibi uygulamalara koy ama pek bir şey bekleme. Bir de şurada şu kadar euro vs gibi düşünme. Çadır vs oluyor bunların. Acayip ucuza satılıyor. Millet onu kovalıyor mesela.
  • Cesario  (01.07.23 16:38:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.