Podcast dinleyen var mı?

Podcastlerin içeriği bomboş geliyor. Anlamsız cıvık konuşmalar, bilgi yok, içerik yok. Kim dinliyor bunları?

Ben dinliyorum çok da seviyorum.

-Otomatik indirmeye aldığım programlar;
Evrim Kuran’la 3+3
Ortamlarda Satılacak Bilgi
Pes
O podcast

-Sevdiğim biri konuksa;
Nasıl olunur?
  • Dağcı  (29.06.23 00:37:40)
dediğin gibi podcast enflasyonu var

  • freebird5406_2  (29.06.23 00:44:42)
ben de iki yane ekleyeyim

geri dönüyoruz podcast

gayri safi fikirler podcast
  • freebird5406_2  (29.06.23 01:03:28)
kafa dagitmak icin dinliorum tek takip ettigim

life's a beach - alan carr
  • allanpoe  (29.06.23 01:55:26)
Ben dinliyorum. Aradığıb şeye göre içeriği iyi, kaliteli ekipman ile çekilen şeyler var. Bir o kadar da boş var vr kalitesiz var.

Özetle sen bulamamışsın.
  • AlsterWasser  (29.06.23 09:24:01)
Yabanci dil kasiyorum orti

  • Slynmaster  (29.06.23 22:58:05)
hiçbir zaman oturup tam konsantre dinlemem ama yürürken, evde bir iş görürken dinliyorum. çok iyileri var bence.

bilgi içerikli olanlarda: geri dönüyoruz ve fularsız entellik ilk aklıma gelenler.

eğlenceli olarak da: meksika açmazı, biraz konuşabilir miyiz, varyete, kalt'ın podcasti

spor takip ediyorsanız da socrates podcast içerikleri iyidir.
  • sabenburak  (29.06.23 23:12:48 ~ 23:13:30)