[]

Sürekli ateş yakan komşu inşaat

Evimizin arkasında bi apartman yapılıyor.

Bizim apartmanla inşaat arasında, kendi bahçelerinde çıkan çerçöpü, tahtaları, naylonları, kablo parçalarını yakıyorlar hemen her gün.

Cama çıkıp bağırıp çağırıyorum müteahhitle de defalarca tartıştım tamam dikkat edeceğiz kusura bakmayın diyor ertesi gün yine aynı şey.

Daha önce iki kere 112'yi aradım hiçbir boka yaramadı.

Biraz önce plastik yaktılar evde oturulmuyor genzim yanıyor.

Belediyeye mi kime şikayet edeceğiz bunları yıldım yemin ederim ya.

 
Cimer
çevre şehir bakancılığı
İlçe belediye
Büyükşehir belediye
Muhtar
Apartman yöneticisi
  • pavlis  (12.05.23 14:44:48) 
Başımıza geldi daha önce. İtfaiyeyi aradık gelip söndürdüler. Bir de ihtiyarın biri ateş meraklısı idi. Habire çer çöp toplayıp ateş yakıyordu. Onu da itfaiye+zabıta kombinasyonu ile çözdük. Zabıta da epey ilgileniyor. Cezası var.


  • mekaniker  (12.05.23 17:06:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.