Rüya Tabiri

abilerim ablalarım, cok ilginç bir rüyam var, onun tabirini ve anlamını cıkartacak olan varsa memnun olurum...

camiye gidip, caminin içinde içi aydınlık kuyunun olması ve kuyunun dibinin gözükmesi.kuyudaki siyah beyaz balık olması ve o balıgı bir bez parçasına sarmak.

bunu açıklayacak bir site ya da bilgisi olan varsa memnun olurum...

rüyanız hayrolsun teyzeye sormak lazım bi..

  • devils trill  (27.06.10 22:05:31)
:)) uzun bir zaman sonra ilk kez rüya gördüm de,,,

  • karamuratbenim  (27.06.10 22:09:33)
besiktasli misin?

  • kedislike  (27.06.10 22:17:54)
yok fenerbahce.kuyudan 2-2 mi 2-2 mi diye sesler de duydum sanki :))

  • karamuratbenim  (27.06.10 22:23:54)
ben yorumlayabilirim sanırım. Öncelikle rüyalar gelecek hakkında değil, karakteriniz ve içinde bulunduğunuz durum hakkında bilgi verir, bu nedenle rüyalarınızı yorumlayarak kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz ya da sorunlarınıza çözüm olması bakımından yol gösterici olarak düşünebilirsiniz.
Rüyanıza gelince şu sıra arayış içindesiniz galiba. Sorunlarınızla maddi anlamda başedemiyor da olabilirsiniz. Sanırım bu sizi daha manevi arayışlara itiyor, ne bileyim kabullenmek gibi ya da sabretmek gibi, yani önceden çok da düşünmediğiniz daha manevi şeyler düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda kendinize bile itiraf etmeseniz de inancınız yerinde, yani pek inançlı görünmeseniz de içinizde gerçek bir mümin var diyebilirim. Bunun dışında somut olarak da bir arayış içindesiniz sanırım, yani sevecek biri veya sevdiğiniz bir iş veya bir çocuk gibi bir şey olabilir. Aradığınız hayata ulaşmak için önünüzde engeller görüyorsunuz ancak sonunda bulacağınıza da inanıyorsunuz efendim nacizane yorumum budur. Her iki konuda da aradığınızı bulursunuz umarım yakın bir zamanda.

  • frzn  (27.06.10 22:26:20)
@frzn vay be, dogruluk payı %60'ın üstünde.

  • karamuratbenim  (27.06.10 22:27:45)