Çok yeni tanışılan flörte doğumgünü hediyesi

Merhaba duyuru,

Biliyorum hediyeler kisisel seylerdir, ilgi alanina gore verilir vs. evet kac kez ayni satirlari burada ben yazdim.

4 gun once birisiyle tanistim 3 kez bulustuk inanilmaz uyumluyuz vs. muhabbetimiz efsane o yuzden biraz hizli ilerliyor flort asamasi. 4 gun sonraki dogumgunu partisine davetliyim.

Ben 27e kendisi 27k olmak uzere. O yuzden tarihte ilk kez bir insanin generic bir hediyeye ihtiyaci var. Ne alabilirim sizce. Butce limitim yok ama tabii ki abartili bi hediye veremem. Kokulu mum diyorum ilk aklima gelen.

Kalici bir sey olsun. Kitap en temiz cozum. Muzik muhabbeti gectiyse cd plak falan da olur.

  • alperz  (14.04.23 14:03:57)
kitap al geç hem elin boş gitme ama çok özel bir şey de arama
www.dr.com.tr

  • freebird5406_2  (14.04.23 14:07:23 ~ 14:08:37)
kitap +1

ilgi alanına göre, ya da daha önce aranızda muhabbeti geçen bir kitap oluras puan kazandırır bence.

bu arada, rutin görüşmelerde, arkadaşlıklarda da kitap en iyisi geliyor bana.
  • kondansator  (14.04.23 14:17:51 ~ 14:18:06)
Kitap almayin ya cok alengirsiz.
Yani alacaksaniz da boyle yabanci buyuk resimli mesimliler var ya (modadaki kitapcida sahane seyler oluyor) onlardan olabilir.
Ya da hos bir kolye, guzel bir aksesuar belki yargici veya beymenden daha hos olabilir.
Ilgi alani neyse ona yonelik bisi de olabilir belki.
  • mor oje  (14.04.23 14:23:58)
mutlaka aranızda muhabetti geçen bişey olmalı bence. Herhangi bir hediyeden çok daha anlamlı olur

  • alaimisema  (14.04.23 14:24:34)
kokulu mum çok yetersiz bence. böyle bir şey düşündüysen biraz daha büyüt derim, güzel bir hediye kutusu alıp mum, kitap, bir kaç tatlı kozmetik eşyası, küçük bi not vs. bir şeyler koyup verebilirsin genelde kadınlar buna çok mutlu oluyorlar.

  • veritaslibertas  (14.04.23 14:25:28)
Aramizda cok guzel kitap muhabbetleri gecti hatta bir iki kitabı wishlistine aldi ama audiobook dinliyor kendisi. O yuzden kitap alabilir miyim emin olamadim ama dekorasyon olarak yine alabilirim sanirim mantikli.

Ilgi alani soyle bir sorun, bu insan kaya tirmanisi da yapiyor maraton da kosuyor profesyonel kayak da kullanıyor keman da caliyor bos zamanlarinda da uzman doktorluk yapiyor :D kitap + kokulu mum falan bi paket dusunuyorum en son
  • aguen  (14.04.23 14:32:51)
Övme bu kadar nazar değecek xd
Konser bileti falan ayarla derim iki kişilik

  • hasmetizm 2046  (14.04.23 15:01:45)
kokulu mum kötü fikir bence. Kitap da özel gün dışında içten gelip alınabilir ama doğum günü için basit kalabilir. Flört diyorsun ve belli ki belirli yaş ve kariyerde insanlarsınız. güzel ama abartılı olmayan bir markadan bir aksesuar, etkinlik bileti, hobilerine yönelik kaliteli bir şey vs daha uygun olur.

  • dfn4  (14.04.23 15:30:37)
masaja goturme karari aldim gitmek istiyodu zaten. guzel hediye olur

  • aguen  (14.04.23 16:19:36)
Kokulu mum sıradan, kitap ise ilk hediyeye flört için uygun değil
Ben olsam masaj da hediye etmezdim
Flörte level atlatacak hediye doğum gününde takı almaktır
Bence gümüş bi kolye alın so chic gibi bi yerden
Bu sizi flörtten sevgiliyizin ilanına taşır
  • photo85  (14.04.23 20:30:31)
bugun masaja gittik hediye diye goturdum 4. gun 4. date'ten sonra officializ herkese tesekkurler :)

dogumgununde de kitap mum falan bi sepet hazirlayip verecegim
  • aguen  (14.04.23 22:49:23)