dideral kullananlara bi sorum var

merhaba. doktor, el titremesi yaşadığım için dideral verdi, sabah akşam yarım şeklinde alıyorum. 2 gün oldu kullanmaya başlayalı ve şimdiden nerdeyse durdu elimin titremesi.

ama ben biraz psikolojik de olduğunu düşünüyorum (mr ve tahlil sonuçları temiz çıktı). anksiyetem var zaten en az 15 senedir. her ne kadar anksiyetimi artıran durumlarda değil, her zaman titreme yaşıyo olsam da bence genel olarak anksiyete kaynaklı bi durum.

diderali anksiyete için kullananlara bi sorum olacak bu noktada: gerçekten işe yarıyor mu? yarıyorsa ne kadar sürede ve nasıl bir faydasını görmeye başladınız?

ay ne mutlu size, ben kullandım ve durmadı titreme...anksiyetimde de değişiklik olmamıştı sanki, yıllar oldu da. ama bu kişiden kişiye değişebilir.

  • cccbehzatccc  (27.03.23 17:52:26)
Bro neden psikolojik olsun Dideral zaten çalışma mekanizması gereği adrenalin salgılamanı engelleyip kan akışının yavaşlamasına, kan basıncını düşmesine neden oluyor, o da haliyle anksiyete etkilerinin giderilmesine neden oluyor, kimyasal bi tepkime yani, plasebo değil. İlk kullandığın an etkisini görürsün.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (27.03.23 17:54:27)
Kullandim ise yariyor

  • Slynmaster  (27.03.23 18:32:28)
Dideralin etken maddesinin, hem merkezi sinir sistemine geçtiği hem de kaslar üzerinde etkili olduğu, böylece titremeyi azalttığı düşünülüyor. Anksiyetedeki kullanımı ve etkileri ayrı.
Yani titreme tamamen psikolojik değil.

  • pro9it9is9  (27.03.23 18:34:12)