[]

Gpt 4 ile tam olarak ne yapmış?

twitter.com

bilale anlatır gibi lütfen


 
linkteki arkadas site yapmis, herhangi bir seyler yaziyorsunuz ona gore kahve oneriyor. su malzemeler olsun da diyebilirsiniz etiyopyadan cekirdek getirdim de diyebilirsiniz filtre de diyebilirsiniz vs.

sorun su ki gpt-4 ucuz bir sey degil.

gpt-3.5-turbo $0.002 / 1K tokens
gpt-4 8K context $0.03 / 1K tokens $0.06 / 1K tokens
gpt-4 32K context $0.06 / 1K tokens $0.12 / 1K tokens

en iyi ihtimalle 15, en kotu ihtimalle 60 kat daha pahali gpt-4'e gore. Bir kullanicinin sorusu cok kolay 1-2 lira tutabilir bu uygulamada o yuzden tuhaf bulmadim.

Ben isyerinde yapacaklarimda bi baslangic olsun diye burayi kullaniyorum, sonra sonuca gore ya sifirdan kendim basliyorum ya da kullanilir bi seyler varsa uzerine devam ediyorum. gpt-4 ciktigindan beri su sekil :D

i.imgur.com
  • aguen  (19.03.23 00:07:08 ~ 00:08:22) 
gpt4 ile bir şey yaptım demek için yapılmış basit bir uygulama işte.


  • roket adam  (19.03.23 00:18:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.