[]

Erkek giyim vol2

Biraz daha klasik giyim arayışım var yakında atanacağım en geç temmuz.

Normalde maviden giyiyordum fakat kumaş pantolon yok örneğin mavide
Gömleklerde biraz spor kaçıyor ayrıca gömleğin üstüne giyilebilecek yelek tarzı ürün veya mont bulamıyorum.

Markalara baktığımda şunlar var ama hangisi iyi hangisini önerirsiniz fiyatı normal düzeydedir bilmiyorum
Süvari
Kığılı
Ds damat
Altinyıldız
Avva
Zara

Ds damat biraz pahalı geldi fiyatları.

Direkt ürün önerisinede açığım

 
Bakanlık gibi ciddi bir yerde çalışmayacaksan çok klasik giyinmene gerek yok.

İmza da seçenekler arasına eklenebilir.
  • dissendium  (12.03.23 23:12:37) 
Smart casual gecerliyse smart casual da iyidir.
takım elbisem bile olmadığından beni aşan soru :)

  • ohmho  (12.03.23 23:26:31) 
DS Damat ve Kiğılı bi tık pahalı ama epey kaliteli. Benim 6-7 yıldır falan giydiğim gömleğim, ceketim, montum, pantolonum falan var, hala ilk günkü gibi düzgün duruyorlar.

Yani acil 3-5 bişey almam gerekiyor diyorsan başka markalara bak tabi, ama yoksa buralardan her ay 2-3 bin lira harcayıp bi yılda kendine bi gardırop dizsen bi ömür giyersin. Kaliteli kıyafete yatırım yapmayı mantıklı buluyorum ben. Zaten takım elbise modası çok hızlı değişen bişey değil.

Smart casual durumu varsa da polo ve lacoste'dan chinos ve gömlek falan bakarsın. Birbirine uyumlu renklerden (mavi, hakî, gri tonları vs) 3-5 bişey alsan değiştire değiştire giyersin işte.
  • plutongezegendegilmi  (12.03.23 23:49:25) 
zara ve ds damat candır. önce zaraya bakılması önerilir damat x3 fiyatı


  • ala09  (13.03.23 09:57:51) 
tavsiyem; damat altınyıldız
süvariyi bilmiyorum.
zara gereksiz pahalı.
kığılı ve avva kesimden dolayı hoşuma gitmiyor.
ama dolgun bir yapın varsa kığılı sana olur.
uzun ince bir yapın varsa en iyisi ds damat ve sarar.
  • seyduna6687  (13.03.23 10:11:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.