ekşi'ye giriyor musunuz

vpn le falan. yoksa aman ne uğraşacam sağa sola bakayım video falan izleyeyim mi diyorsunuz. şayet benim elim arada bir ekşiye bi bakayıma gidiyor.

Uğraşmıyorum hiç.

  • mekaniker  (26.02.23 08:50:39)
Girmiyorum uğraşmıyorum ben de. Bi eksiklik oluşturmadı şimdilik

  • ikikerekac  (26.02.23 08:54:44)
vpn ile ugrasmadım hiç. mevcut dnslerimle girebiliyorum

telefondan girince vpn istiyor bende. onu da kurdum ama telden pek girmiyorum
  • abelardo  (26.02.23 09:27:58)
gereksiz, vakit kaybı bir alışkanlık olduğunu daha iyi anladım bu süreçte. gündemi takip etmek için haber sitelerine göz atmak çok daha mantıklı.

  • p133mmx  (26.02.23 09:38:11 ~ 09:46:48)
ekşi ve reddit okurdum zaten, artık sadece reddit'e bakıyorum.

  • mrtkp1234  (26.02.23 10:06:05)
Uğraşmıyorum hic

  • instant crush  (26.02.23 10:25:34)
Girmiyorum ama çok büyük eksiklik hissediyorum 4 gündür.
Güncel ve gerçek haberleri twitter dan okumaya çalışıyorum.
Tatsız.
  • ditu  (26.02.23 11:01:15)
Hayatımdan çıkardım diyebilirim.

Zaten son yıllarda artarak kalitesini kaybetmişti. Yıldık artık, önceden bir ağırlığı vardı.
  • baldan kaymak  (26.02.23 11:02:23)
Giremiyorum vpn internet kalitesini düşürüyor. Ama çok sinirliyim giremediğim için ve neden bu olaya bu kadar az tepki verildi ben anlamadım. Aslına bakarsanız çok tehlikeli bir adım. Bilgi alabileceğimiz tek kaynak televizyon kalırsa iki günden, welcome to 1984

  • personaa  (26.02.23 11:09:29)
taaa windows xp döneminden beri dns ayarlıdır bende. alışkanlık artık... ve bu engelde benim internet servis sağlayıcımda dns yeterli oluyor engel filan yaşamadım. üstüne vpn de lise döneminden beri yüklü türkiyede yaşadığım için bu bir ihtiyaç. ekşiye özel bir durum yok. engel sonrasında da normalde ne sıklıkla giriyorsam aynen devam. yani uğraşmıyorum +1 ama giriyorum.

  • konetsu  (26.02.23 11:28:05)
okulun internetinde yasaklar geçerli olmadığı için, okuldan sıkıntısız giriyorum. zaten sabahtan akşama kadar okulda olduğum için beni çok etkilemedi yasak. ben nasılsam bundan önce aynıyım yani: giriyorum baya çok.

  • substituent  (26.02.23 11:41:09)
Gunde 1 defa sadece vpnle girip 5 dk bakip cikiyorum.

  • another satisfied lover  (26.02.23 11:43:55)
ilk iki gün girmedim. ama sıkıldım vpn açıp girdim. hani takılmak falan değil ama merak ettiğim şeyleri sözlükte arardım. kapanınca eksiklik oldu

  • paintov  (26.02.23 11:57:43)
dns ile giriliyor 1.1.1.1 yazabilirsiniz. vpn gerek yok şimdilik.

  • xrated  (26.02.23 12:03:22)
benim internet sağlayıcım ekşiye yasak koymamış
ha kullanıyor muyum yoo

  • neira  (26.02.23 12:10:20)
Ben de ilk 2 gün girmedim. Hatta bunu ekşi bağımlılığımı bitirmek için bir fırsat olarak gördüm. Ama sonra ekşi sözlüğün benim için çok daha fazla şey ifade ettiğini anladım. Zaten güncel siyasi başlıklara artık hep aynı şeyler konuşulduğu için çok fazla bakmazdım. Gündem başlığında da sosyal medyada ne konuşulduğunu az çok görüyordum, bu bana yetiyordu. Twitter ı da sıkı takip ederim ama ekşinin yerini çok tutmuyor benim açımdan.
Benim açımdan ekşi sözlük bazı başlıklarla güzel. Aramaya inanınca ne cevherler var. Ekşi sözlüğün trol yuvası olduğu bir gerçek ama onların zaten girdiği başlıklar belli, oralara girmezsen onları görmezsin. Ama iyi kullanınca insanın ufkunu açan çok güzel entryler var. Örneğin tarihi olaylar, tarihi kişilikler ya da kitap, film başlıkları, bilimsel terimler bunlar için elim istemsizce ekşiye gidiyor benim. Şu 2 günde bile bu anlamda yokluğunu hissettim bu yüzden ve opera yı indirdim telefona, login olmadan kullanıyorum şimdilik.

  • desktopu  (26.02.23 12:16:51)
vpn ile giriyorum ama canlılık yok, sıkıcı. o yüzden pek bakmıyorum.

  • candide  (26.02.23 12:18:28)
Girdiğimde zamanımın büyük çoğunluğu troll engellemekle geçiyordu zaten. Vpn le falan ugrasamam. Kanzuk ve trolleri takılsınlar artık rahat rahat.

  • melancholia  (26.02.23 12:21:10)
ben de ekşi bağımlılığımı bitirmek için bir fırsat olarak gördüm başta ve sadece geçen gün bi girip bakayım dedim. onda da çaylak olan hesabım onaylanmıştı. sonra daha da girmedim.

  • debian  (26.02.23 12:33:44)
Vpn’e rağmen ne uğraşacağım diyorum. Twittera giriyorum onun yerine.

  • ruhen hastayim ben  (26.02.23 14:45:07)
vpn kurmak zor bi şey değil. yorumlara da şaşırdım. giriyorum ben gayet. takip ettiğim güncel başlıklar var hala ihtiyaçlarını yazıyorlar insanlar. bu sebeple giriyorum sık sık.

  • anna sun  (26.02.23 14:59:41)
günde 1-2 kere açıp bakıyorum, rutinim değişmedi. gündemini takip ediyorum. şu an kızılay’ın ahbap’a 42 milyon liralık çadır satması başlığı var mesela gündemde.

  • deartheodosia  (26.02.23 15:03:05)
tabii ki giriyorum. yurtdisindayim zaten ama vpn kullanmam gerekseydi de kullanirdim. eksi sozluk en cok girdigim internet sitesi olabilir.

  • supergirl  (26.02.23 16:32:42)
baska haber kaynagi yok benim icin. evet giriyorum.

  • camussar  (26.02.23 17:03:32)
giriyorum vpn ile. Ama genelde duyuruya giriş yapmak için kullanıyorum

  • nundu  (26.02.23 17:04:12)
dns over https yapildigi surece giriliyor. ben hic zahmet cekmiyorum. firefox. duyuruya yoksa giremeyiz. baska hesabim yok

(bkz: dnscrypt)
(bkz: goodbyedpi)
  • kobretti  (26.02.23 18:20:27 ~ 18:20:53)
Sözlük eski sözlük olsaydı uğraşırdım belki ama şu aldığı son hali için uğraşmam.

  • yazdonumu  (27.02.23 04:59:53)