S20 Fe'den sonra S23 alınır mı?

Yoksa S22 Ultra yada S23 Ultra'ya mı yürünmeli yoksa beklenilsin mi?

S23 6.1 inç, iphone büyüklüğünde minimal bir telefon. Boyutta karar verin önce. Ele avuca sığsın isterseniz S23. Ben S20 fe'den S23'e geçtim. Kamera ateş ediyor. Gece görüşünde bile kar yağışında dahi karı tane tane görebildim.

Telefon değişim kampanyasından yararlanıp aldım. 10 Bin TL indirim oldu. Yoksa almazdım. Eğer sizde de böyle bir indirim olacaksa yararlanabilirsiniz, onun haricinde düz bir kullanıcı iseniz çok da almaya gerek yok. S24 falan alırsınız seneye.
  • Cesario  (13.02.23 22:25:21)
ben bi 6-7 ay önce düz s22 aldım, sonradan öğrendim ki s23'te ufs 4 teknolojisine geçilecekmiş pişman oldum o yüzden keşke biraz daha bekleseydim dedim (ufs telefonların depolama teknolojileri yani bilgisayardaki harddisk gibi düşün. ssd harddisk olmayan pc milattan önceye ait gibi geliyor ya artık önemli bir olay yani baya. 4-5 yıldır ufs 3'teydik -3.1 çıktı daha sonra ama 3'le arasında pek fark yok o yüzden ayrı değerlendirmiyorum ikisini- o kadar aradan sonra bir geliştirme yaşanacak ve ufs 3'le kıyaslandığında ufs 4 hem bant genişkiği 2 katına çıkıyor hem de harcanan enerji miktarını önemli ölçüde düşürerek şarjın daha fazla gitmesini sağlayacak). ancak samsung saçma bir hareketle düz s23'ü ufs 3.1'le çıkardı ultrada falan ufs 4 kullandı, yani düz s23'ün hiçbir manası kalmadı. şu an s22 ve s23'ü kıyaslayınca aralarında ufak bir batarya iyileştirmesi ve 1 üst işlemci modeline geçilmesi dışında hiç fark yok bunlar da kullanımda fark edilicek şeyler mi sanmıyorum. o yüzden bence samsung markasından devam ederek telefon yenilemek istiyorsan ya s24'ü bekle ya da s23 ultradan takıl. beklemek istemiyosan s23 ultranın parası da fazla geliyorsa s22 al şu an eski teknoloji kalmış s22 ultralara o paraları vermenin pek gereği yok. s22 şarjını kötülerler genelde ama full elde telefon gezen biri değilsen yeterli gayet ben memnunum.

  • semaforo de medianoche  (13.02.23 23:26:43 ~ 23:39:28)
@semaforo

Düz S23 256 gb modeli ufs 4.0 destekliyor. 128gb 3.1. 128 gb modeli Türkiye'ye gelmedi zaten.
  • Cesario  (14.02.23 11:27:59)
@cesario baktım tam tersi şu an 256 gb olan stokta yok 128 gb stokta gibi gözüküyor shop.samsung.com ancak ben 2 seçenek arasında bu fark olduğunu bilmiyordum 256 gb varsa alınır o zaman düz s23 çok da güzel olur

  • semaforo de medianoche  (14.02.23 11:30:42 ~ 11:34:50)
S20 fe canavar gibi telefon degil mi ya hala? Bendeki oyle en azindan

  • another satisfied lover  (14.02.23 12:28:34)
@semaforo

Mağazaya plus ve düz s23 128 gb gelmemişti. Çalısan gelmeyeceğini söyledi ama online satışta var. Belki ileride mağazalara da gelir ama 256gb varken kimse 128§ tercih etmez.
  • Cesario  (14.02.23 13:25:42)
@Cesario

bende de S20 fe 256 gb var ama shop.samsungda 7000 TL olarak sayıyor. 10 Bin TL indirim için ne yapmak gerekir ?
  • faithless  (14.02.23 14:17:19)
@faithless

7 bin tl + 3 bin tl değişim kampanyası ile toplam 10 bin TL oluyor.

Ben mağazadan aldım. Online alırsanız İstanbul için kapıda ödeme var. Yanlışlıkla ödeme yapmayın.
  • Cesario  (14.02.23 17:21:36)