[]

ibrahim tatlıses'in abuzer kadayıf filmine açtığı dava

gece gece durup dururken aklıma geldi bu davanın sonucu ne olmuştu diye merak ettim ancak bulamadım.

şurada bir avukat bile sormuş: www.turkhukuksitesi.com
ancak oradan da cevap çıkmamış.

bilen var mı bunun cevabını? bir de türkiye'de dava sonuçları gizli mi? avukatlar bile bulamamış mesela sonucun ne olduğunu. böyle merkezi bir yerden aratmak falan mümkün değil mi bunları?

 
dava sonuçları gizli olamaz diye biliyorum hatta uyap diye bir sistemleri var oradan görebiliyorlar sanırım. Ama şimdi bunu yazarken aklıma geldi. Herkes bunu görebilse, boşanma davalarında yüksek nafakaa alan kadınlara musallat olan mafyalar bile olurdu sanırsam. cevabımı değiştiriyorum, gizli olabilir:)


  • hlt1985  (25.01.23 09:22:59) 
Dava açmamıştır açtıysa bile hukuk okumuş birileri hayırdır ibo sen ne alaka bize mi iş koyuyon deyip konuyu kapatmıştır.


  • baba553  (25.01.23 11:46:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.