dijital fotoğraf makinasından normal baskı

dijital fotoğraf makinasıyla çekitğim fotoları fotoğrafçıda çıkartmak istiyorum 80 fotoğraf kaç para tutar ?

ebatına bağlı ama 25 kuruş filan galiba tanesi ortalama.

  • frzn  (22.06.10 23:18:25)
en küçüğün bir boy büyüğü yani 13x18 bizim burada 40 kuruş mu ne. tabi fiyatlar her yerde değişkenlik gösteriyor. ayrıca bu boyda ne çok büyük ne de çok küçük, bence en ideali bu. bi altı 10x15 çok ufak oluyor.

  • copy paste  (22.06.10 23:23:11)
herhangi bir fotoğrafçıya gidin söyleyin. genelde tanesini 50 ya da 60 kuruşa yapar mahalle arası fotoğrafçılar. sirkeci'deki fotoğrafçılar 25 kuruşa yapıyorlar. sirkeci'de direk baskı yerleri bulursanız, belki -garanti değil- 20 kuruşa düşebilir. direk baskı yeri dediğim, her fotoğrafçının baskı makinası olmuyor, onlar da belli yerlere gönderiyorlar, o yerler demek istiyorum.

istanbul sirkeci'ye gidecekseniz, postanenin karşısındaki sokakta koç fotoğrafçılık 25 kuruşa yapacaktır, garanti ediyorum. tabi bahsettiğim standart ölçüler için geçerli. ölçü büyüdükçe, fiyat artar.
  • pomolilik  (22.06.10 23:38:54)
adet bi kaç yüztaneyse dilediğiniz yerde 10x15'i 25 krş, 13x18'i 50 krş'a bastırabilirsiniz. eminönü gibi yerlerde çok uygun fiyatlı yer vardır. ama bu işin hileside çoktur.çamur gibi fotograflar almayı göze alın. ayrıca mumkun oldugunca fujı baskı makınesı olan yerlerde bastırın. hile şansı daha azdır.

  • atli akinlarda sen olan cocuk  (23.06.10 09:17:29)