[]

Ne götürülür?

Merhaba. Staj denetimlerine giden bir meslek öğretmeniyim. Bi esnafla çok samimi muhabbetimiz vardı, okulumuza hediye ettiği çok malzeme oldu. Ne zaman gitsem de yemek vaktiyse yemek, yoksa çay ikram etti. Bu sene o işletmeye öğrenci vermedik, bundan ötürü benim de ayağım oradan kesildi. Şimdi ziyaret etmek istiyorum ama boş gitmek istemiyorum.

Kola alsam hava soğuk. Baklava alsam iki kişiyiz biraz abartı olacak.

Giderken ne götüreyim yanımda? :)

 
1 kilo fıstıklı baklava bence gayet ideal. Hepsini bitirmek zorunda değilsiniz ki.


  • Amaranta ursula  (13.12.22 13:06:10) 
Hocam işte dükkanda yalnız takılıyo adam bi kilo biraz abartı olur. Baklava hariç ne olabilir diye düşünüyorum aklıma bi şey gelmiyor.


  • bana da mi lolo  (13.12.22 13:08:03) 
Baklava iyidir+1
Baklava asla fazla olmaz. eve götürür ailesiyle yer, ertesi gün yer, arkadaşlarıyla yer, ama mutlaka yer.

  • veritaslibertas  (13.12.22 13:10:21) 
Türk kahvesi ve cezvesi


  • alfired  (13.12.22 13:15:43) 
Onu garipserler ya hoş bi hediye de :>


  • bana da mi lolo  (13.12.22 13:17:09) 
Baklava iyidir +1
Komşu esnafa da ikram eder, yenir o.

  • kobuzchu kiz  (13.12.22 13:19:27) 
lokum olabilir, ya da taze çekilmiş kahve ve çikolata ikilisi.


  • Nerdian  (13.12.22 13:31:35) 
baklava götürülür götürülmez bilemem ama geçende yarım kilo fıstıklı baklavayı tek başıma zorlanmadan yedim demeye geldim. pahalı diye 1 kilodan vazgeçmesem yandık.


  • onemoremile  (13.12.22 13:37:49) 
Çevre esnaf ve aileye de verilebilmesi açısından baklava veya benzeri başka bir tatlı (şöbiyet, kemalpaşa, tulumba, kadayıf, vs) sorun olmaz. Olayı yemek formatına taşımak gibi bir düşünce varsa börek de olur. Çay yanında su böreği.


  • d max  (13.12.22 15:30:43) 
pastaneden ekler alin, cayi da o soylesin. cay partisi yapmis olun.


  • serseri marti  (13.12.22 15:35:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.