[]

Nurus me too Fluid Motion Plus vs IKEA Markus

İkisinden birini kesin olarak alıcam. Sizce hangisi dostlar?

teşekkürler,


 
IKEA MARKUS bile 5000 lira olmuş. paranız varsa Nurus.


  • co2s2  (30.11.22 16:54:45) 
Bence deneyip alın. Nurus'a gidip tüm modelleri denemiştim. Daha ucuz olan (uneo) bana daha güzel gelmişti. Oradaki satış görevlisi de aralarındaki temel farkın sırt tarafı olduğunu, onda da kişiye göre konforun değiştiğini söylemişti.


  • perferil  (30.11.22 17:52:11) 
Me too bizim ofiste vardı. Berbat bir sandalye bence, hiç rahat edememiştim. Markus'un ise derinlik ve kol yüksekliği ayarlanmıyor. İkisi de değil o yüzden.


  • synesthesia  (30.11.22 18:06:09) 
Ben 1.73 boyunda biri olarak Markus’u benden uzun olan kardeşime verdim; eğer 1.80 üstü değilseniz denemeden almayın derim. Baş kısmındaki pad tam oturmuyor kafama benim mesela.


  • vedatchilipeppers  (30.11.22 18:20:14) 
Nurusu denemedim ama markusu 2 yıldır kullanıyorum.Uzun süre oturunca hiç rahat değil,boyun desteği zaten yok.1,87 boy ile rahat edemedim.


  • arenas  (30.11.22 18:56:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.