[]

Arada tıklayamayan maus

Merhaba. Güzel, oldukça kaliteli bir hp bluetooth mausum var. Bunu bir iki kere yere düşürdüm. Bence ondan sonra tam tıklamamaya başladı. Ses geliyor, düğme basıyor ama ekranda tepki alamıyorum. Hatta sol klik basılı tutup mesela metin tarama yaparken basılı tutmama rağmen metin seçmeyi bırakıyor. Bu durum nasıl tamir edilir? 1 sene falan oldu ama fatura bulamadım.
 
yetkili servis

support.hp.com
  • hlt1985  (03.11.22 11:21:26 ~ 11:21:59) 
muhtemelen içinden bir parça kırılmıştır. çok dandik bir mouse olsa bile bir senede tıklama ömrünü bitirmiş olamazsınız.

faturaya gerek yok aldığınız yere başvurun, ürün kodundan garantisi olup olmadığını kontrol ediyorlar. düşürdüğünüzü söylemeyin ama kırık parça varsa anlarlar kuvvetle muhtemel. anlamazlarsa değişim yapabilirler. benzer bir şeyi iki sene önce logitech kulaklıkla yaşadım. eskisiyle birlikte yenisini verdiler.
  • coldegezenkutupayisi  (03.11.22 11:45:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.