Monica Bellucci

www.instagram.com

Bu kadından daha büyüleyicisi gelir mi? Geldi mi?

eva green, lea seydoux, ana de armas, margot robbie

  • jelly bear  (01.11.22 13:44:39)
Sophie Marceau, Alizée, Sidse Babett Knudsen, Birgitte Hjort Sørensen, Claire Foy, Kate Winslet, *bold*Liv Tyler*bold*.

  • heritage  (01.11.22 13:54:08)
abella danger

  • Hallegadola  (01.11.22 14:53:00)
malesef. bu soru altına yazılan isimlerin hiçbirisine "sürekli" yutkunarak baktığımızı hatırlamıyorum.

  • rakicandir  (01.11.22 15:36:55)
Ben dümdüz zevkleri olan bir insanım. Şu güzelmiş, bu yakışıklıymış gibi şeyleri deme ihtiyacı da hissetmedim hiçbir zaman. İnsanlara baktığımda onu görmüyorum desem yalan olmaz. Fakat bu kadın gelmiş geçmiş en kusursuz insan bence. Kızına çok üzülüyorum böyle bir anneden bayağı bayağı çirkin doğmuş diye :( Bak üzüldüm yine :( Neden ki :(

  • ruhen hastayim ben  (01.11.22 16:27:43)
Öncelikle monika belluççi ablayı çok beğenen biri olduğumu söyleyeyim. Kendisi çok güzel mi çok güzel. Ama bence olayı güzellikten çok aura sahibi olması. Kadının karizması var. Şuan genç olsa sosyal medyadaki "ay çoh seksiyim, en seksi benim, ay çok güzel olduğumu göstermiş miydim" temalı klasik paylaşımları yapsa( yapanlar seksi ya da değil demiyorum. Seksi olmak ve bunu göze sokmak için çabalamalarının belli olması bütün sihri bozuyor onu anlatmak istedim) eminim ki bu kadar çekici gelmeyecekti. Misal instagramda görüp oha ne yakışıklı adammış deyip bi kaç gün girip girip fotoğraflarına baktığım biri vardı. Neyse tabi göz doyuyor yani 3-5 gün sonra bakmayı bırakıyor insan bıraktım tabi. Sonra denk geldi yazdıklarını, konuşmalarını sohbetlerini falan dinleyince asıl o zaman etkileyici geldiğini farkettim. Yani dış görünüş evet çok önemli ama tecrübeyle sabit insanı sonsuza kadar etkilemiyor. Ama karşınızdaki kişinin ruhu etkileyici geliyorsa o daha büyüleyici oluyor. Ki o ruhu bazen biz öyle görmek istiyoruz kafamızda yaratıyoruz bazen de gerçekten öyle etkileyici oluyor. Özetle kadın çok güzel ama asıl diğer çok güzellerin aksine aura ve karizması da çok sağlam hissi veriyor.@ruhenhastayimben deva cassel tam aura vs yok pek ama kıza da çirkin demezsin be su gibi kız yani

  • yazdonumu  (01.11.22 16:53:03)
img-s3.onedio.com

bu kıza çirkin mi dendi? yuhanna..
  • del piero10  (01.11.22 20:28:01)
monica bellucci çok güzel bir kadın ama fiziksel güzellik konusunda tek bir insan oğlunun dahi "böylesi bir daha gelmez" denecek seviyede olduğuna inanmıyorum. kendisinden daha çekici, güzel, etkileyici bulduğum en az 500 insan olmuştur. buna metroda, sokakta gördüklerimden tutun da artistine şarkıcısına kadar herkes dahil.

kendisinin bir tapınma nesnesine dönüşmüş olmasını asla anlayamıyorum. yıllardır bitmedi bu geyik. monica aşağı monica yukarı... insan işte ya tamam çok güzel ama neticede insan formunun bir sınırı var; öte yandan insanın yüzünde veya vücudunda onu belirleyen milyonlarca detay var... bu demek oluyor ki monica bellucci'den çok daha güzeli olmayabilir evet ama onun ayarında, onun gibi belki on binlerce kadın vardır dünya üzerinde.
  • mark greg sputnik  (01.11.22 20:33:02)
malena ve irreversible'ı ilk çıktığında sinemada izlememiş kuşak monica'nın tanrıçalığını kabullenmekte zorlanabilir. sokakta monica'nın peak zamanına benzer birini bulana veya getirene 100 bin lira veriyorum..

  • del piero10  (01.11.22 20:48:11)