Telefona virus mü girdi?

Bugün youtube reklamina tiklamis bulundum. Virus taramasi basladi yazdi. Telefonunuz güncelleniyor yazdi. Ekran karardi geldi. Arada bir aşağıdaki gibi uygunsuz resimler cikmaya basladi. Bunu nasil temizlerim?

Chrome tarayıcıyı sil tekrar yükle

  • Gebeş kaplumbağası  (10.10.22 13:09:20)
formatlayarak

  • hlt1985  (10.10.22 13:11:05)
Format zahmetli iş. Bir sürü bilgi, belge vs. Sadece chrome yeter mi?

  • Cherea  (10.10.22 13:28:18)
chrome üzerinden gelen bildirimleri kapatmayı deneyin.

  • gelecegin yildizi  (10.10.22 13:31:11)
Sadece Chrome da sıkıntı varmış gibi görünüyor Chrome u sifirlayabilirsiniz

  • sanguine  (10.10.22 13:52:22)
format yazarken zahmetli olduğunu düşündüm ben de:) o yüzden ilk olarak chrome'u deneyin, silip yüklediniz sorun devam ederse bir antivirüs programı ile taratabilirsiniz telefonu ama o da olmazsa o zaman format şart olur. Ki bence ekran gidip geldi ise format gerekecek ama inş yanılırım.

edit: chrome'u sıfırlarken ilk önce geçmişi vs ne varsa temizlemeyi unutmayın.
  • hlt1985  (10.10.22 14:11:29 ~ 14:12:09)
Bu tür şeyler genelde bildirime izin verip reklam vs yapıyor. Eğer chrome bir hesaba bağlıysa senkronsa bir ihtimal izin verilen siteler tekrar yükleyince otomatik gelebilir. Google hesabınızın ayarlarını falan da kurcalayın derim (bildirim izinleri site izinleri vs)

  • nhk ni youkosu  (10.10.22 14:35:12)
chrome da bildirim izni verilen siteleri kontrol edin. ayarlar -> bildirimler .

  • inheritance  (10.10.22 16:24:06)