[]

Ayasofya ve Kariye camisinde İsa figürlerini görebiliyor muyuz?

Cami yapılmadan önce gezmek kısmet olmadı. Cami yapıldıktan sonra gezen var mı aranızda?

İsa figürlerini görebiliyor muyuz, yoksa kapatılmış durumda mı her zaman?

Ona göre hiç boşu boşuna içeri girmeyeyim.

 
Kariye'nin durumunu bilmiyorum.
Ayasofya'nın üst katı kapalı ordakiler görülemiyor. Alt kattakilerden narteksteki 6.leo ve imparatorlar mozaiği açık. Apsis çok uyduruk bi örtüyle kapalı ama elf gözü olan görebilir.

  • beetlejuice  (30.09.22 00:09:28) 
Ben cami olduktan sonra gitmedim ama haberlerde kapatıldığını gördüm. Çok kötü şu anda. arkeofili.com


  • jazzabel  (30.09.22 01:09:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.