Evden çalışanlar

Masanıza oturunca duvara mı bakıyorsunuz, yoksa odanın içine mi? Sırtınız nereye dönük?

Yeni masa yaptım kendime de internetten örneklere bakıyordum fikir almak için, neredeyse herkes duvara bakıyormuş. Benim içim sıkıldı görüş açım 1 metreyle kısıtlanınca.

pencere önünde müsait bir alanım vardı, pencere önüne koydum ben. panjur da indirebiliyorum çok güneş gelince.

  • the man with no name  (13.09.22 14:02:49)
İmkân varsa ve manzara iyiyse pencere önü. Bende manzara iyi olmadığı için ve odanın yapısı gereği masada oturunca duvara bakıyorum. Pencere solumda kalıyor.

  • Amaranta ursula  (13.09.22 14:05:56)
Sırtım duvara dönük, bulunduğum odaya bakıyorum hep, duvara bakınca içim daralıyor. Ev içerisinde zaten duvarlarda çerçevelerle bişeyler asılı ve ev bitki dolu, beni gören de dümdüz duvar görmüyor.

  • a7x  (13.09.22 14:30:21)
Duvara asla bakmazdım.

  • pispinti  (13.09.22 14:32:50)
aslinda dizayn fikirlerinde masa cam onune konuyor, ben hep oyle gordum. ama pratikte olmuyor o tasarim eger ev gunes goruyorsa. panjur is gorur de o zaman da oraya masayi cekme nedeni ortadan kalkmis oluyor. yine bi cesit duvara bakarsin cunku.

ben de sirtim duvara donuk odaya bakiyorum. cam sagimda.
  • Kittie  (13.09.22 14:34:34)
kışın pencere önü, yazın en çok rüzgar alan yer olarak belirledim ben. duvara bakmak can sıkıyor haklısınız, önlemek için duvar dekorasyonu yapmayın bence. insanı daha da bogabiliyor onlar. düz duvar hissiyatı daha dinlendirici

  • lapetite  (13.09.22 14:35:27)
Camdan dışarı bakıyorum.

  • peki madem  (13.09.22 14:42:54)
duvara bakiyorum. pencere hemen solumda. zaten buyuk cogunlukla ekrana baktigim icin duvara donuk olmak sikinti olmuyor benim icin. bir de calisma masam salonda oldugundan odaya donuk koysam daha fazla yer kaplamam gerekir, hos olmaz.

daha onceki evde yari pencereye, yari duvara bakiyordum. manzaram da guzeldi. simdiki manzaram guzel degil ne yazik ki.
  • lemmiwinks  (13.09.22 15:12:22)
Odaya bakiyorum. Arkam duvar, bir yanim mutfak bir yanım deniz. Nereye bakarsan bak ekrana baglisin ve sıkıcı nihayetinde.

  • passive aggressive  (13.09.22 15:44:17)
duvara bakıyorum. evin iç dizaynını değiştirmeden başka türlü koyacak yer yok.

  • inheritance  (13.09.22 15:53:16)
odanin icine bakiyorum sirtim duvara verilik.

  • hot potato  (13.09.22 16:14:02)
Benim manzaram yok dolayısıyla odaya bakıyorum, akvaryum kütüphane falan var görüş alanımda

  • mirty  (13.09.22 16:29:49)
karı koca biz dönüyoruz sürekli, bazen yan yana, bazen karşı karşıya, bazen duvara karşı, bazen balkondan dışarı, bazen kitaplığa, bazen ekranı tv'ye bağlayıp ekrana, bazen laptop masası ile kanapede...

  • halanne  (13.09.22 16:30:24)
Yüzüm duvara bakıyor hemen sağım ise pencere.

  • roket adam  (14.09.22 00:25:24)