[]

istanbul'da bira içip kitap okunacak yerler

var mıdır?
 
mekan olsa daha iyi olur.

ortalama fiyatları olan bir mekan.
  • ahm1  (31.08.22 20:28:18) 
zaman olarak ne zaman gideceksiniz bilmiyorum ama gün içerisinde sakin olan bir mekan önerebilirim. Fiyatlar yukarıda ama kendi biralarını yapıyorlar. Gayrettepe de Bosphorus Brewing Co.. tavsiye ederim. Sessiz sakin kitap okursunuz gün içerisinde.


  • hlt1985  (31.08.22 20:44:26) 
@hlt1985: her türlü zaman aralığı için "içip okumalık" yer önerilerine açığım. uzun vadeli kullanacağım. belli aralıklarla gidebileceğim yerler öğrenmek istiyorum.


  • ahm1  (31.08.22 20:47:42) 
@ahm1 o zaman bu liste kenarda dursun:)
medium.com

  • hlt1985  (31.08.22 21:37:30) 
kadıköy idea ve boden


  • ahmet oturum cerezi  (31.08.22 22:15:23) 
Dopamine


  • yari cahil  (01.09.22 00:08:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.