[]

Duvara çaktığım kroşeler çıkıverdi

Duvarın alt tarafında süpürgelik denen kısım var ya, onun üstünden yatay olarak üçlü priz kablosunu geçirmek için kabloyla beraber kroşe çaktım duvara (süpürgeliğe değil, duvara). Direkt geri çıktılar? Çivi sıkı durmadı yani. Halbuki birer karış arayla çakmıştım. Çıkması için gerdiren bir şey de yok üstelik.

Duvar mı dandik kroşe mi? Çivili kroşeyi a101'den almıştım, acaba biraz kalın mı alsaydım? Ya da biraz tırtıklı bir çivi mi olması gerekiyor acaba? Çivinin ucuna yapıştırıcı sürüp yerine geri soksam nasıl olur?


 
sıva dandik o yüsden oluyor. çare kablo kanalı.


  • izole  (27.08.22 16:35:21) 
Harç sıvaya değil de alçı sıvaya denk gelmiştir çivi sadece, çare kablo kanalı +1


  • John Bloor  (29.08.22 11:16:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.