[]

Ets/Jolly Tur havalimanı transferine para verip binebilir miyim?

Eylül'de Antalya'ya gidiyorum. Gideceğim yer havalimanına 95km ve 3 vesait ile gidiliyor. (çıralı/kemer)

Ets ve Jolly'i aradım; oteli bizden almadığınız için transfer servisimizi kullanamazsınız dedi.

Havalimanından inince bunların otobüsünde boş yer varsa şoför parasıyla alır mı?

Arkadaşım geçen ay Jolly ile Antalya'ya gitti. Yoldan bendene daha ucuza binenler oldu, bence onlar kaçak bindi falan dedi de. Böyle bir şey mümkün mü?

 
@cosmic

1.000 tl'den aşağı transfer yok. :) Tek de binsen, 4 kişi de araç başına para alıyorlar. Tatile de tek gideceğim için 1.000 tl vermek istemiyorum. Uçak parası 1.000 tl zaten. :/

Ets, jolly vs parasıyla alıyor mu merak ettim. Olmuyorsa mecbur 3 vesait ne yapalım. :(
  • Cesario  (25.08.22 12:58:34) 
95 km mesafeye otele de sorarsanız, kime sorarsanız sorun, Antalya'da 1000 liradan aşağı para yazmazlar. gayet normal. oteldekiler de mümkün değil size tanıdık falan birini ayarlamaz.


  • co2s2  (25.08.22 13:23:08) 
@co2s2

Burada benim dezavantajım tek gitmek. 4 kişi binsek kişi başı 250'ye gelir. Giderken önemli değil 3 vesait giderim de dönerken uçağa yetişmek için bir şeyler ayarlamaya çalışırım ya da akşam 7'deki dönüş uçağı için öğlen 2-3 arası ayrılım otelden.
  • Cesario  (25.08.22 13:59:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.