[]

İstanbul-Balıkesir/güre ne kadar otoyol ücreti tutar?

Beylikdüzü'nden Çanakkale köprüsü kullanılarak gidilecek.

Çanakkale köprüsü zaten 270 TL tutuyor. Başka nerede para veriliyor?

Gidiş-dönüş toplam ne kadar tutar? Sadece köprü 540 TL tutuyor zaten git-gel.

Arabayı ödünç vereceğim de. HGS parasını önden alacağım da, kaç para isteyeyim?

 
Osmangazi köprüsü 184.50, Köprüden sonraki yol 60, Bursa Balıkesir arası 97. Toplam 400 civarı yapıyor tek yön.


  • inheritance  (25.08.22 07:05:51) 
Çanakkale köprüsü 200 lira. 72 lira da köprüye giden yola veriyorsun (Malkara - Köprü arası). Başka ücret yok gördüğüm kadarıyla: www.1915canakkale.com

inheritance yanlış anlamış aslında rotayı ama Osmangazi üzerinden gitmek 30 dk daha avantajlı. Gerçi git gel 250 lira daha pahalı.
  • himmet dayi  (25.08.22 09:24:04) 
saate bağlı olarak, (eğer istanbul içinde vakit harcamayacaksanız) Osmangazi köprüsü sizin için daha pratik olabilir. kontrol etmenizde fayda var. çanakkale köprüsünden sonra, özellikle ezine - Burhaniye arasında çok viraj olacak, çok dur kalk olacak.


  • co2s2  (25.08.22 13:33:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.