[]

3.5 yaş çocukla gezme önerisi

Yarın tüm gün oğlumla baş başayız, dışarıda sürteceğiz. Kafamda bir şeyler var ama sizden gelecek önerilere de açığım. Değişik ve eğlenceli bir şeyler yapalım istiyorum. Nerelere gitsek? Araç var, lokasyon İstanbul Avrupa yakası ama karşıya da geçeriz belki. Rahmi Koç müzesine ve oyuncak müzesine gidildi bu arada, önerilerde kesin geleceği için baştan söyleyeyim dedim.
 
forestkemerburgaz.com veya polonezköy de Zoo isminde bir hayvanat bahçesi var tek geçerim. Hem Zoo cuma günleri indirimli.


  • hlt1985  (11.08.22 21:41:54) 
Cok matah degil ama forum istanbul'da legoland var. 2-3 saat gecirir legolari seviyorsa.

Istanbulkartla odeyince yetiskin+cocuk 175 TL
  • brkylmz  (12.08.22 09:35:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.