ani vücut ısısı+ terleme

hava sıcak olsa da, bulunduğum ortamda terlemeyi gerektirecek bir durum yokken ve gayet rahat oturuyorken, aniden vücut sıcaklığım yükseliyor. alevler içinde yanıyorum, şarıl şarıl terliyorum, su içinde kalıyorum. sonra geçiyor. covid testi yaptım (evde).. negatif çıktı. sesimde bir soğuk algınlığı kırgınlığı var ama tat/koku alamama, bel ağrısı gibi klasik covid belirtileri yok. üç dört gündür böyle.

acaba yine de covid olabilir miyim? bu ani sıcaklık değişiminin sebebi ne olabilir? fırsat olursa yarın hastaneye gideceğim ama size de bir sorayım dedim..

www.eksiduyuru.com
ben pozitif çıkmıştım :/

  • nhk ni youkosu  (07.08.22 23:11:19)
Şu an pozitifim. Son 4 gündür o ani ter boşanması olayını bol bol yaşadım.

Geçmişolsun.
  • Mirket  (08.08.22 00:01:36)
başta zonklama var mı veya sinüs kısımlarında ense boyun

  • ShadowOfMoon  (08.08.22 13:14:49)