[]

Ateş + terleme?

Bugün kan testi, tomografi ve pcr yapıldı doktorla yarın görüşeceğim fakat, dün ateşlenince üşürken, şu an terliyorum ama bakınca 38.1 derece ateşim görünüyor. Üşümem gerekmez mi? (alet de dandik olabilir şu an 37.6 çıktı)

Bu nasıl bir semptom ne demek bilen var mı acaba?


 
Korona muhtemelen. Şu an korona olmayanı dövüyorlar. Eniştem bugün test yaptırdı devlette 200 kişi beklemiş sabah hem de. İş yeri, akraba, eş dost kırılıyor koronadan çevremde.

Biz de geçen hafta atlattık. Kuluçka süresi diye bir şey de kalmadı. Bayramda biri koronaymış. 10 saat sonra semptom başladı bizde, o derece yani. :')
  • Cesario  (25.07.22 21:16:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.