kartvizit bırakmak

yarı zamanlı freelancer olarak sağa sola web sitesi, reklam yönetimi yapıyorum. kendime az biraz kartvizit bastırdım. Az biraz muhabbetimin olduğu firmalara gittiğimde başka bir iş için (oğlanı götürdüğüm kurs mesela) kartvizit bırakmak abes mi olur? Amaç illa sonuç çıkması değil yani ne alaka der mi alan kişi? der miydiniz?

Alakası olmayan bi ortamda verilmişse ben garipserim.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (05.08.22 20:56:54)
Ciddiye alınmama sonucunu doğuruyor
İşi vs iyi olsa kart dağıtmaz düşüncesi

  • photo85  (05.08.22 22:04:18)
Bir tanıdığınızın kartını bırakmak kendi kartınızı bırakmaktan iyi. Siz bırakmayın, çaresizlik gibi oluyor.

  • kullanıcıadımbuolsun  (05.08.22 22:29:28)
Yekten kart bırakılmaz tabi.
Oğlanı götürdüğün kursta bu işlerle kim ilgiliyse onunla arayı kuracaksın önce. Sonra yaptığın işten bahsedip "eğer çalıştığınız birisi yoksa şu işinizi yapabilirim" deyip kartviziti bırakırsın.

  • etna  (05.08.22 23:51:51)
Geçen bir tanıdığın ofisinde otururken kapı çaldı ve iki tane çıtıpıtı kızcağız bir faktoring şirketi adına kart dağıttılar. Eskiden bankalar bu firmaların peşinden koşardı; bu tarz hareketler bu işin ele ayağa düştüğü imajı oluşturuyor.

  • yari cahil  (06.08.22 12:44:52)