[]

Kahvaltılık sostan cam parçası çıktı

Bilinen bir markanın kahvaltılık sosunun içinden 1 cm x 1.5 cm boyutlarında bir cam parçası çıktı. Ne ağzıma batınca hemen tükürdüm. Bende bir şey yok da bu konuyla ilgili ne yapılabilir?
 
ispatı zor bir durum, kapalı kutuda dışardan görseniz güzel bir sonuç alırdınız fakat bu şekilde biraz uğraşırsınız gibime geliyor. öncelikle markaya iletin durumu telafi amaçlı bir koli gönderebilirler onun dışında tüketici hakem heyetine başvurun fakat ispat açık kutu vs.. süreç uzar ve sonuçlanmaz gibime geliyor.


  • montakristokondu  (05.08.22 01:17:19) 
Markaya iletin. Fotoğraf da ekleyin, her ne kadar açılmış olsa da.
Ünlü bir markanın kaymak kutusunu ilk açtığımda en üstte bir saç teli vardı. Yazdım. Benden üretim seri no vs. istediler. Ben kutuyu atmıştım, ne yapacaklardı bilmiyorum.

  • pro9it9is9  (05.08.22 01:52:37) 
Bu çok ciddi bir sorun, o seriyi toplatmaları vs lazım idealinde, belki bir şey yaparlar, markaya yazın.


  • zimbirik  (05.08.22 15:19:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.