[]

İelts Kursu Önerisi

Bu konudaki tecrübelerinizi öğrenmek isterim, garantili kurs var mıdır kurslar hedefe ulaştırır mı? Çalışma konusunda rehberliğe ve disipline ihtiyacım var
 
ielts-simon + yabancı hocadan özel ders.

kursa para vermeyin.
  • jimjim  (03.08.22 22:06:09) 
@jimjim,simon'dan çalışırken 2010'dan itibaren bütün postları mı okuyorsunuz yoksa farklı bir şekilde mi? 10 senelik bi blog nereden nasıl başlayacağımı bilemedim, bir de sınavdan önce veyahut mevcut seviyemizi nasıl ölebiliriz?


  • alicek  (03.08.22 22:23:20) 
Sondan başlayın.
Forumlar kısmını iyi kullanın. O web sayfasına günde 2-3 saat verirseniz gayet yeterli olur.
Seviyenizi bedava bulacağınız cambridge sınav örneklerinden ve essayinizi notlayacak özel ders hocanızdan öğrenebilirsiniz.
Örbek sınavları çıktı alarak ve süre tutarak gerçek sınav gibi çözün.
  • jimjim  (03.08.22 23:23:26) 
eğitim fuarları oluyor orada ücretsiz denemeler oluyor hatta idp bazen deneme de yapıyor biraz daha makul ücretli.ben ücretsiz yakalamıştım.nırmal ielts'e girdikten 2 hafta sonra da ona girmiştim.gerçekten de aynı puanları almıştım :)


  • high hopes of the sozluk  (04.08.22 01:52:02) 
Teşekkürler @jimjim,@high hopes of the sozluk


  • alicek  (04.08.22 07:32:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.