11 yıl sonra girişlerimi değerlendirir misiniz ?

Yaklaşık 8-10 yıl önce de girişlerimi değerlendirmenizi rica etmiştim. www.eksiduyuru.com

Şimdi de rica etsem bi göz atar mısınız ?

Çekinmeyin, bu arada üşenmeyin de (:

Vurun kırbacı, yaslayın ne varsa. Kendimi geliştireyim.

O zaman afiyet olsun, teşekkürleeer:

eksisozluk.com

Bro sıran gelince onay alırsın eskisi gibi niteliğine bakılmıyor entry'lerin. Onay alır yani.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (27.07.22 00:46:03)
Eski yazdıklarıma bakıyorum da, ben olsam ben de onay vermezmişim (:

  • chewrokee  (27.07.22 00:47:03)
Bu entrylerin onay alacağını sanmıyorum. Daha çok tanım yapılacak başlıklara entry girmelisiniz.

Kendi nick altınıza yazmışsınız hocam :)) yapmayın böyle şeyler
  • respect  (27.07.22 01:19:35)
Abi vaz mı geçsen bu yazarlık sevdasından, bazen izleyici olmak daha iyi oluyor..

  • mg3929  (27.07.22 01:41:13)
Bunlarla zor. Sizden 5 yıl sonra başvurup 2 yıla yakın bekleyip aldım yazarlığı. ayrıca Respect +1

  • baldan kaymak  (27.07.22 12:24:39)
Bence olmuş. Onay alırsınız.

  • pispinti  (27.07.22 15:05:34)
Eskiye nazaran TÜrkçe'yi katletmiyorum, artık teknik öğretmenim, Çok detaycıyım ama her yere parantez açmıyorum ve akıllı bakınız ile koyuyorum. Gereksiz anlamsız kelimeler kullanmayıp, gerçekçi tanımlamalar yapıyorum.

EN önemlisi de, Bilgim olan, kullandığım ve tecrübemin olduğu konulara yazıyorum. Yani gerçekleri yazıyorum. Asıl sözlük olayı da bu değilmidir zaten ?

Onay konusundada, kendini beğenmiş / günü kötü geçip de keyfe keder kabul edilmemem haricinde şüphem yok, değerli fikirleriniz sözlüğe daha iyi uyum sağlamam için önemli. Küfür de etseniz, gerçekçi olduğunda ciddiye alır ve o yönümü düzeltmeye çalışırım.

GÖREN ARKADAŞLAR, LÜTFEN YAZMADAN GEÇMEYİN, Allah çok versin, Allah bereket versin, mizanınıza kondursun (:
  • chewrokee  (28.07.22 10:37:50)