Kulağım Tıkandı Nasıl Açabilirim?

Geçen gün su kaçtıktan sonra akşam açıldı sabah kapandı bi sonraki sabah gitti bi daha gelmedi akşam gliserin sıkınca kir çıktı tamam dedim çözdüm fakat ertesi sabah gene gitti, 2 sefer daha gliserin sıktım fakat hiçbir şey olmuyor şu an sakız çiğniyorum nasıl halledebilirim hastaneye gitmeden? Teşekkürler

www.hepsiburada.com

senede 2-3 defa kulaklarım tıkanır. 3 yıldır falan bunu kullanıyorum. kulagınıza sıvıyı sıkıyorsunuz 15 dk bekliyorsunuz sonra içinden çıkan pompaya sıcak su doldurup 5-10 defa kulağa sıkınca koca koca kirler çıkıp gidiyor.
  • floydian  (23.07.22 12:37:26 ~ 15:41:20)
ben bununla açmıştım (git: www.hepsiburada.com)

ürünü görsel olarak bilgi vermesi açısından ekledim benim kullandığım bir tanıdığın getirdiği üründü.
  • bravoteam  (23.07.22 13:22:06 ~ 13:24:03)
hastanede hava ile çekilecek o kir başka türlü zor. içinde acayip kir birikip üstüne suyla şişmiştir tahminen.

  • nhk ni youkosu  (23.07.22 13:36:05)
İlk seferde başınızı yana eğip zıpladınız mı? Genelde işe yarıyor, tekrar deneyin isterseniz.

  • sevilen progressive türkücü  (23.07.22 15:34:21)
Ne kadar doğru bir şey yapıyorum bilmiyorum ama ben oksijenli su damlatıyordum. Ama açılmadığı zamanlar mecburen kbb'ye gidiyorum. Benim de her yıl oluyor.

  • prinz-frost  (23.07.22 16:19:52 ~ 16:48:38)
Küçükken doktor nefes almamı ve burnumu tutup nefesi kulaklarıma vermeyi söylemişti ve bunu günde bir kaç sefer yapmamı. Sizin durumda işe yarar mı bilemiyorum ama yapmadıysanız deneyebilirsiniz diye yazıyorum.

  • epitaf  (23.07.22 18:20:34)
@epitaf bu çok zararlı bir hareket. Yapmayınız.

  • hepimizkediyiz  (23.07.22 18:54:02)
Doktor bana oksibor vermişti sabah akşam damlatıyordum.

  • black holes in the sky  (23.07.22 19:30:21)
Cevaplar için teşekkürler, gliserin biraz sabırla bekleyince biraz daha açtı, şu an iyi duyuyorum daha fazla temizlik istersem 3-4 saatte 1 gliserinlemem gerekiyor günde 2-3 kere yaparsam zaten her şey çıkar, nefes zıplama vs işe yaramadı, tabii ben otururken eğiliyordum basınç oluyordu ama işe yaramadı bunlar, sağolun tekr@r cevapla r için

  • alicek  (24.07.22 23:42:34)