[]

Seboreik dermatit'i beslenme ile yenen var mı?

Süt ürününü ya da şu kestim ve gittiler gibi bir deneyimi olan var mı?
 
Lahana turşusu işe yaradı .
Veya kendi geçti bilmiyorum .

  • dunyatuhaf  (17.07.22 22:19:44) 
ketojenik beslendim, glutensiz beslendim, alkolü bıraktım, mayalı yiyecekleri bıraktım, kısacası her şeyi denedim olmadı. ne zaman askere gittim ve 1 ay boyunca her gün sağlam güneşin altında kaldım, işte ondan sonra yok oldu. önce yanan derim bir güzel soyuldu, alttan parlak ve yağlı bir deri geldi. güneşlenmeni tavsiye ederim yani.


  • dembrayage  (17.07.22 22:26:07) 
Kesinlikle güneşlenme gerekli.


  • pro9it9is9  (17.07.22 23:35:07) 
Yorumları okuyunca farkettim bende de vardı yaz başlayınca geçti kendiliğinden.


  • uvcray  (18.07.22 01:49:44) 
Güneş ve deniz +1


  • oldtimer  (18.07.22 06:52:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.