Audi TT alınır mı?

450-500 lira bütçeyle alayım mı sizce? Benim için görünüş epey önemli o yüzden sıfır ama herkeste olan araçlardan istemiyorum

150 bin kilometrede bi tane denk getirirsem alayım mı sizce? Sonrasında satmak istesem elimden kolaylıkla çıkarabilir miyim?

Bi arkadaş audiler 300-500 bin km ye kadar sıkıntı yaratmaz diyor.
Araç şekilli şukullu olduğu için elden kolay çıkarırsın diyor.

Doğru mu sizce, ne dersiniz?

Tanıdık VAG grubu ustan yoksa alınmaz. Direkt TT ustası felan varsa al ama haricinde yaşlı ve kmli arabayla uğraşılmaz.

  • kilimanjaro  (14.07.22 23:00:53)
Görünüş önemli de arabayı kullanınca yapacağın masraflar, yakıt tüketimi, kaskosu, vergisi, 2.el satış hızı vs daha ön planda oluyor.

Sahibinden'de baktım toplam 112 tane TT ilanı var. Baktığın fiyat aralığında ise 13-15 yıllık, yüksek km'li ve 10binlerce TL'lik hasar kaydı var. Masraf çıkartma olasılığı yüksek, sanayi ile kanka olabilirsin.

Golf ya da Civic sport bakın. Makyajlı kasalar oluyor ya fabrika çıkışlı ya da modifiyeli. Ama 450-500 Bin'den biraz daha yukarıya çıkmanız gerekebilir.
  • Cesario  (14.07.22 23:04:23)
son sahibi olursun. bu sevdadan vazgeç.

  • false pretension  (14.07.22 23:10:42)
Tam tersi, bu tip arabaları zor satarsın. Hedef kitlesi az.

  • dissendium  (14.07.22 23:17:53)
Bütçeye göre değişir ama roadster hayali varsa mazda mx-5 öneririm

  • me gusta  (14.07.22 23:32:32)
kısa cevap; alınmaz.

  • orient blue  (15.07.22 00:01:37)
Arkadaşının dediği iki argümanfa sıkıntılı 170000 kmde q7 var, çok sorun çıkartıyor ve tt’yi zor satarsın. Naparsın bilmem de araba için o arkadaşını dinleme.

  • pofudukayi  (15.07.22 00:12:02)
o bütçeye audi tt kesinlikle alınmaz. en az 3. sahibi olursun ve oldukça yorgun, harcanmış bir araçla sanayiden sanayiye koşarsın. bu tarz spor araçlar apaçinin eline düşmeden alacaksın, o modeller de 1.5 m’dan başlıyor 2017 sonrası.

  • roket adam  (15.07.22 01:02:24)
audiler 300-500bin sikinti cikarmiyor diyen arkadasin cok iyimser. Onu max. 200bin yapalim.

150bin'de tt ancak ilk sahibinden, o da 60 yas ustu bir amca falansa alinir, herif garajinda 10 senedir yatiriyordur vs. Artik binemiyordur, kurtulmak istiyorlar. Oyle bir senaryo var ise dusunulebilir, yoksa tahminen buldugun araclarin hepsinin suyu cikmis, posasi kalmis olacak.

ozetle paran yok ise bulasma..
  • cooperr  (15.07.22 01:31:45)
Tt yi elinden kolay çıkarırsın diyen arkadas baska gezegende yaşıyor olmali.
Kolay kolay satamazsin onu.

  • stavro  (15.07.22 10:22:11)
O paralara artık şekilli şukullu araba almak hayal. Ancak aile arabası alırsın.

Arkadaşın önerdiği mazda mx5 bile 2. Eli 560.000'den başlıyor.
  • les yeux blanches  (15.07.22 22:46:08)