[]

Instagram'da reklamları azaltmanın bir yolu var mı?

Arkadaşlar 1 story bakıyorsam 2 tane reklam story'si açılıyor. Gönderilere bakınca bir arkadaşın bir fotoğrafına baktıktan sonra diğer gönderilere bakmak için 2-3 tane reklam gönderisi görüyorum.

Reklamdan başka hiçbir şey göremiyorum.

Reklam ayarlarına girdim. 1000'lerce sayfaya reklam için onay verdiğim gözüküyor da tek tek elimle kapatamam.

Var mıdır bir ayar çekme reklamlara Instagram'da?

 
adblock yüklü bir telefonda tarayıcıdan açıldığında instagram'da tek bir reklam görünmez.

ama sanırım reels vs. izlenemiyor o şekilde. ben %99'u tırto olan reels videolarını izlemediğim için yıllardır adblock'lu safari'den kullanıyorum.
  • avianthem  (25.06.22 20:37:36 ~ 20:37:58) 
Telefonda adguard yuklu, alakali mi bilmiyorum 6 senedir 1 tane instagram reklami gormedim.


  • divit  (25.06.22 23:50:08) 
Android kullaniyorsaniz instander uygulamasi yukleyin store da bulamazsiniz google a yazinca cikar ios icin ise bir çözüm yolu yok


  • ketkaratudun  (26.06.22 10:31:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.