[]

Duvar deliklerini kapatmanın en kolay yolu nedir?

Duvarlar krem rengi. Ustalık gerektirmeden, duvardaki çiviyi sökünce deliği hemen kapatabileceğim bir malzeme var mı? Biraz renk farkı olması aşırı büyük problem değil ama beyaz falan da olmasa iyi olur.
 
macun tarzı hazır alçılar var yamulmuyorsam. evinizin yakının da bauhaus veya büyük koçtaş varsa gidin orada ki boya reyonundaki arkadaşlara derdinizi anlatın sizi doğru ürüne yönlendirirler.


  • hlt1985  (23.06.22 14:19:28) 
Bir pet şişenin dibini kesip içinde bir avuç saten alçıyı suyla karıştırın. suyu az az dökün ki kıvamı kaçırmayın. Bir cimcik alıp etrafa yaymadan deliğe tıkıştırın.

Elinizde duvar boyasından kalan varsa karışıma birkaç damla damlatırsanız renk farkını da minimuma indirirsiniz.
  • Mirket  (23.06.22 14:24:41) 
Filler var.


  • stavro  (23.06.22 23:21:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.