[]

Beylerbeyi Sarayı'ndan Kuzguncuk, Nakkastepe' ye nasıl gidilir?

Arkadaşlar bugün Beylerbeyi sarayını gezmeye gideceğim.

Oraya gitmişken Nakkastepe, Ekmek teknesinin çekildiği yerler, boyalı evler vs gezmek istiyorum.

Ama Beylerbeyi köprünün sağında, diğer saydığım yerler solunda.

Toplu taşıma ile nasıl gidebilirim Beylerbeyinden?

 
yarım saatlik yürüme mesafesinde hepsi ama illa araç diyorsan sahilden bir sürü otobüs geçiyor. herhangi birine binebilirsin.


  • hadsafhada  (21.06.22 09:33:34) 
Beylerbeyi'nden köprü istikametine doğru geçen otobüslerin %90'ı, minibüslerin tamamı istediğiniz tarafa gidiyor.
Kadıköy yazan bir otobüse binmeyin yeter.
Nakkaştepe'ye neden çıkmak istediğinizi anlamadım ama Ekmek Teknesi'nin çekildiği yer olan Kuzguncuk çay-kahve içmek ve "Metet Közde Döner" veya başka bir yerde yemek yemek için iyi bir seçim.
  • michael_knight  (21.06.22 10:21:52) 
metet'i bana da önerdiler hatta kız arkadaş falan önerisi vardı ama ben pek sevemedim.

yine de yerinde denemek iyi olabilir. orayı listenize ekleyin mutlaka.

ayrıca bence de hava güzel, yürüyüş yapın bence. 30 dk yürürsünüz yada sahilden geçen otobüslere sorarak binebilirsiniz.
  • baldan kaymak  (21.06.22 10:39:10) 
Nakkaştepe'ye anca taksi ile çıkılır o yokuşu çıkmak zor. ya da yukarıda bir otobüs durağı var herhalde Kadıköy'den, Altunizade'den falan gelen bir otobüs var oraya.
Tepeye yakın Birdge restaurant var, google haritalara yazıp bak istersen otobüs ile nasıl gidildiğine.
Kuzguncuk'a yürüyerek gidilir, minibüs de var.
  • tiny penny  (21.06.22 14:57:01) 
Beylerbeyi Sarayı’nın önündeki duraktan Kuzguncuk’a otobus gidiyor söföre sorarsınız, bazıları sahilden geçmiyor. Ekmek teknesi de orda zaten. Nakkaştepe’ye gerek yok orası çok yukarda kalıyor yürüyerek gidilmez, taksi de bulunmuyor o çevrede.


  • jazzabel  (21.06.22 15:53:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.