[]

Bakırköy'de 1.kalite tshirt satan mağaza önerisi?

Arkadaşlar avm'de gezmediğim mağaza kalmadı. Zara, koton, avva, pierre cardin, boyner vs. Hiçbirinde tshirt beğenemedim.

30 yaşına gelip Bugs Bunny'li tshirt giymek istemiyorum. :) Bütün mağazalarda looney tunes tshirtleri ya da oversize Z kuşağı rapçi tshirtleri, saçma sapan baskılar ya da hayvan gibi reklam yazıları (jack jones, bear vs.)

Bakırköy'de 1.kalite tshirt satan mağaza önerisine açığım.

Nba, Jordan tshirtleri de olur, kaplanlı Kenzo tshirtleri de olur. Yeter ki kaliteli ve şık olsun, beğeneyim.

 
wwfmarket.com belki beğenirsiniz.


  • sen de git sen de unut  (19.06.22 00:29:53) 
basic tisort alacaksin. siyah, beyaz, mavi, yesil, gri. goturur rengarenk alirsan.


  • baldur2  (19.06.22 04:13:28) 
magaza degil, online ama isine yarayabilirler.
iamnotbasic.com
kaft.com
  • lemmiwinks  (20.06.22 12:00:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.